krem na trądzik ?

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

krem na trądzik ?

Postprzez elabarbara » 20 lip 2018, o 06:30

Hej dziewczyny. Mam cerę normalna, nigdy nie sprawiała mi problemow, nie miałam pryszczy, jedynie jakieś tam zaskórniaki. Po odstawieniu tabletek anty pojawiło się pare niespodzianek ale szybko cera wróciła do normy... Jakiś czas temu zmieniłam podkład, sprawdzał się u mnie świetnie - nie powiem, ale..to co zrobił z moja cerą...pełno malutkich syfków, krostek- zatkało mnie totalnie. Powiedzcie mi czy krem marki Calluna Medica przeciwtrądzikowy albo nawilżający będzie dobry na mój problem ?
elabarbara

Re: krem na trądzik ?

Postprzez Decimal » 20 lip 2018, o 10:04

Zrezygnuj z tego podkładu, najwyraźniej jesteś na niego uczulona. Dodatkowe smarowanie twarzy kremami nie pomoże, musi się wygoić i tyle.
Decimal

Postprzez Hermiona » 21 lip 2018, o 13:50

Kochana jest cos takiego jak PRX - T33 PEEL - Doktor Konrad Lewandowski leczy tymi kwasami metodą mezoterapii http://drkonradlewandowski.pl/blog/ - tutaj łap info na temat. Bylam u niego tez z tradzikiem, ale ja akurat po ciazy, bo cera doslownie obumierała... to była masakra zwlaszcza psychiczna dla mnie ;/ No ale wlasciwie mezoterapia dziala dosyc sprawnie jak sobie poczytasz i efekty byly wlasciwie widoczne juz po pierwszym zabiegu
Hermiona

Postprzez Celli45 » 21 lip 2018, o 14:13

Najlepszy krem z cynkiem.
Celli45

Postprzez Wito » 22 lip 2018, o 18:25

Ja polecam wizytę u dermatologa. On pomoże w takim przypadku najlepiej.
Wito

Postprzez bosmanka » 3 sie 2018, o 09:08

Przede wszystkim zacznij od oczyszczania skóry, bo to jest podstawa przy wszystkich problemach z cerą. Znasz Cetaphil EM Do mycia ? to taka emulsja micelarna dostępna w aptekach. Ona się super własnie przy trądziku sprawdza. U mnie poprawa była bardzo szybko zauważalna. Do tego dodasz dobry krem i na pewno będzie super
bosmanka

Powrót do Chill out