GRY I UKŁADANKI JĘZYKOWE

Circus - Odgadnij słowa, wybierając odpowiednie litery. Po każdej błędnej odpowiedzi siłacz będzie się śmiał i przez to tracił siły - nie pozwól mu upuścić sztangi i okryć się wstydem.


zagraj w grę Circus


Battleships - Zatop flotę piratów, zanim oni zatopią Twoją. Żeby zdobyć większą ilość punktów, musisz odpowiedzieć na pytanie zaraz po dokonaniu celnego strzału.


zagraj w grę Battleships


Hungry cat - Kot lubi ości i gołębie - łap je, żeby zbierać punkty. Jeśli zbierzesz wystarczająco dużo, pojawi się drabina do następnego poziomu. Uważaj na nietoperze - jeśli jakiś wpadnie na ciebie, musisz odpowiedzieć na pytanie, żeby zachować siły.


zagraj w grę Hungry cat


Race to the Top - Weź udział w wyścigu na szczyt wieżowca. Aby tam dotrzeć, odpowiadaj na pojawiające się pytania - za każdą prawidłową odpowiedź dostaniesz punkty i wjedziesz piętro wyżej.

zagraj w grę Race to the Top


Word Collector - Z drzew w dżungli spadają słowa. Łap je do odpowiednich koszyków i zbieraj punkty, żeby przejść do kolejnego poziomu.

zagraj w grę Word CollectorWISIELEC

SPRAWDŹ SWOJE SŁOWNICTWO I ZAGRAJ Z NAMI


WejdźTesty polegające na ułożeniu wyrazów z rozsypanych liter podzielone na kategorie:Zobacz także gry i układanki dostepne na naszej stronie dla dzieci